PROMOSAN HAKKINDA

Markanızı hayatın her alanına taşıyacak, markanızın bilinirliğini arttıracak ve müşterilerinizi memnun edecek samimi bir hediyedir promosyon.

Promosyonu genel olarak günümüzde bütün markaların görünürlüğünü artırmak için ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez hediyeler olarak tanımlamamız mümkün. Ancak doğru ürün seçimi yapılmazsa boşa yapılmış yatırım olacağı için doğru firmalarla çalışmak hem zaman hem de para kaybını önleyecektir.

Biz Promosan olarak müşterilerimizin, herşeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha iyi hizmetler sunabilmek ve içinde bulunduğumuz, sürekli gelişen reklam sektörüyle birlikte büyüyebilmek ve çalıştığımız markaları büyütebilmek için yüksek müşteri memnuniyetinin zorunluluğunu benimsedik.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren markamızın ve diğer grup şirketlerimizin referansları, promosyon çalışmalarında kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tuttuğumuzun göstergesidir. Sıfır risk ile, keyifli alışverişi tercih eden yüzlerce memnun müşteriden biri de siz olun. Çünkü Promosan sadece ürünlerin satışı sırasında değil, satıştan sonraki ilişkiler süresince de hizmet kalitesini en üst seviyede tutar.

Siz de müşterilerinize vereceğiniz hediyelerle onların sadakatini kazanmak ve satış grafiğinizi yukarıya taşımak için gelin tanışalım.

© 2019 | Kreactif Medya Tasarım Partneridir.

96
BÜYÜK REFERANS
1000
DEN FAZLA ÜRÜN
386
MUTLU MÜŞTERİ
7
ÜLKEYE GÖNDERİM
56000
DEN FAZLA SATIŞ
2014
YILINDAN BU YANA

BİNLERCE ÜRÜN

Promosyon sezonlarında rakiplerinizden sıyrılmanız, Avrupa’daki son promosyon trendlerini kaçırmamanız için promosan.net sitesine her sezon yüzlerce yeni ürün eklenmektedir. Özel müşterilerinize dağıtacağınız VIP ürünlerden, geri dönüşümlü ürünlere kadar geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz ürünleri, renk ve ebat opsiyonlarıyla çeşitlendirebilirsiniz. Sürekli güncel tutulan promosyon ürünlerini hemen inceleyin, dünyadaki promosyon trendlerini Türkiye’de ilk kullananlardan olun!

ZAMANINDA TESLİMAT

Promosyon ürünleri, bir organizasyona yada bir bayram tarihine yetişmek zorunda olan ürünler olduğundan, promosan.net olarak ürün teslimat sürecini maksimum hassasiyetle değerlendiririz. Ürünleriniz tam zamanında, eksiksiz ve katalogtan seçtiğiniz ürünle birebir aynı ürün olarak teslim edilme garantisindedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri, size gönderilen teklif detayları içerisinde yer almaktadır. Siparişleriniz promosan.net tarafından kargoya verildikten sonra e-posta aracılığı ile bilgilendirilirsiniz ve teslimat süreci başlamış olur.

''Mükemmellik bir beceri değildir, bir tutumdur.'' - Ralph Marston

Biz promosan.net olarak müşterilerimizin, herşeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha iyi hizmetler sunabilmek ve içinde bulunduğumuz, sürekli gelişen reklam sektörüyle birlikte büyüyebilmek ve çalıştığımız markaları büyütebilmek için yüksek müşteri memnuniyetinin zorunluluğunu benimsedik.
Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren markamızın ve diğer grup şirketlerinin referansları, promosyon çalışmalarında kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tuttuğumuzun göstergesidir. Sıfır risk ile, keyifli alışverişi tercih eden yüzlerce memnun müşteriden biri de siz olun. Çünkü promosan.net sadece ürünlerin satışı sırasında değil, satıştan sonraki ilişkiler süresince de hizmet kalitesini en üst seviyede tutar.

ÇOK YAKINIZ

ELAZIĞ

Cumhuriyet Mh. Beyzade Efendi Blv.
No:36/A K:1 PK: 23160 Merkez

         Tel: +90 424 237 39 11
E-Posta: siparis@promosan.net

İSTANBUL

Rüzgarlıbahçe Mh. Kavak Sk.No: 31/1
Smart Plaza B Blok Kat: 4 Beykoz

         Tel: +90 216 606 06 08
E-Posta: siparis@promosan.net